Při objednávce nad 5000,- Vám ji doručíme zdarma!

 

 

Lazecký & Měch na Firmy.cz

Časté dotazy

Zde najdete odpovědi na vaše nejčastější otázky. Seznam se neustále doplňuje a aktualizuje.

 • Kdy mi vrátíte peníze?

  Peníze za zboží zašleme na váš bankovní účet co nejdříve, nejpozději do 14 dnů od odstoupení od kupní smlouvy, ne však dříve, než dojde k doručení vraceného zboží na prodejnu nebo zpět na naše reklamační oddělení (případně, než prokážete, že vracené zboží nám již bylo odesláno). Náklady na vrácení zboží jsou v tomto případě na straně kupujícího. Peníze můžete dostat také osobně na naší prodejně.

 • Jaké dokumenty je potřeba přiložit?

  V případě, že výrobek budete vracet na prodejně, nezapomeňte přinést dokument, který potvrdí, že jste zboží zakoupili u nás a usnadní nám identifikaci daného zboží a požadavku.

  V případě, že budete výrobek posílat přímo na adresu sídla firmy doporučujeme přiložit také vyplněný formulář o odstoupení spotřebitele od kupní smlouvy a kopii nákupního dokladu.

 • Co když se zboží při používání poškodilo?

  Poškozený výrobek nelze vrátit!

 • Mohu zboží vyzkoušet?

  Vyzkoušení znamená zprovoznění zboží a přiměřené otestování všech funkcí, které má zboží splňovat dle požadavku zákazníka. Nemělo by však dojít k jeho opotřebení.

  Zakoupíte-li si například luk, je v pořádku si je složit, nasadit tětivu a vystřílet pár testovacích šípů. To by Vám mělo v pohodě stačit k tomu, aby jste zjistili, že jste například zvolili špatnou sílu nátahu a chcete proto výrobek vrátit, nebo vyměnit.

  Nesundávejte prosím z výrobků samolepky výrobce.