Česky Slovensky

doprava zdarma

Lazecký & Měch na Firmy.cz

Veškerá truhlářská výroba je od roku 2009 koncentrována v nové moderní zbrojní dílně, kde se skloubí moderní strojová výroba a technologie s klasickým řemeslným zpracováním dřeva.

Zde si můžete prohlédnout, vyzkoušet na malé střelnici a samozřejmě zakoupit za internetové ceny nejen naše české výrobky, ale také luky, kuše, šípy a příslušenství jiných výrobců, které máme ve své nabídce.

Základní materiál pro výrobu našich luků tvoří nejkvalitnější jasanové dřevo, které je poté dle různých sortimentů dále opláštěno sklolaminátovou vrstvou, takže vytváří velmi kvalitní pružný a houževnatý sendvič. Luky jsou 2x - 3x lakovány čirým lakem.

V případě, že potřebujete spíš hračku pro své dítě, najdete dětský luk zde.

Podkategorie

Doporučené luky

Pokud zvažujete pořízení luku z naší široké nabídky, můžeme Vám doporučit tyto oblíbené modely. Jsou prověřené našimi zákazníky, prodávají se už několik let a na většinu z nich poskytujeme prodlouženou záruku. Nebo nás neváhejte kontaktovat.

Šípy do luku

Ke každému našemu luku potřebujete kvalitní šípy. Zde uvádíme tři nejpoužívanější typy šípu pro střelbu z luku. Jaký typ šípu si vyberete je zcela na Vás. Každý preferuje něco jiné. V případě, že si nevíte rady, můžete nás kontaktovat a společně něco vybereme.

Příslušenství k lukům

Svůj nově zakoupený luk můžete doplnit o další příslušenství. K dlouhému luku základka, k reflexnímu stabilizátor nebo ke kladkovému vypouštěč. Tady máte rychlý výběr toho nejčastěji používaného.

Kompletní nabídka luků

A nakonec si můžete prohlédnout kompletní nabídku našich luků. Pro větší přehlednost ale doporučujeme procházet jednotlivé podkategorie luků, kde se dozvíte jejich charakteristiky, způsob použití, klady a zápory.

Žádné produkty nenalezeny

Upravte si filtr vyhledávání