Česky Slovensky

doprava zdarma

Lazecký & Měch na Firmy.cz

Kuše, neboli samostříl, je střelná zbraň, vystřelující mechanickou silou šípy s kovovými hroty. Kuše sehrála velkou roli jako vojenská zbraň ve středověkých válkách. Jako lovecká zbraň se používala až do 18. století. 

Tato střelná zbraň je založena na principu luku, se silnější tětivou na mnohem pevnějším těle podobném pažbě pušky.

Tento sortiment nakupujeme v Taiwanu. Jedná se o velmi kvalitní a spolehlivé kuše pistolové, klasické a kladkové v napínacích silách nad 150 N/15kg, 33 liber/ tudíž mechanické zbraně, proto po kupujících požadujeme čestné prohlášení o věku nad 18 let. Pokud byste však chtěli hračku pro své dítě, můžete dětskou kuši zakoupit zde.

Podkategorie

Doporučené kuše

Pokud jste se rozhodli koupit si svou první kuši, můžeme Vám doporučit některý z těchto oblíbených modelů. Jsou prověřené našimi zákazníky, a některé se úspěšně prodávají už několik let. Nebo nás neváhejte kontaktovat.

Doplňkové příslušenství ke kuším

Nově zakoupenou kuši můžete doplnit o další zajímavé příslušenství. Ať už chcete kuši doplnit o praktický toulec, nebo jen chcete vaši novou hračku hýčkat a pořídit jí bezpečný obal. Tady máte rychlý výběr toho nejčastěji používaného.

Kompletní nabídka kuší

A nakonec si můžete prohlédnout kompletní nabídku našich kuší. Pro větší přehlednost ale doporučujeme procházet jednotlivé podkategorie kuší, kde se dozvíte, jak se od sebe jednotlivé kategorie liší a že není kuš jako kuš.

Žádné produkty nenalezeny

Upravte si filtr vyhledávání