Česky Slovensky

doprava zdarma

Lazecký & Měch na Firmy.cz

Luk a šípy jsou neodmyslitelnou dvojkou. Jeden bez druhého jsou k ničemu. My si toho plně uvědomujeme a proto vyrábíme kvalitní šípy s láskou. Šíp značky Lazecký & Měch je to nejlepší pro váš dlouhý luk.

1. Česká indiánská zbrojovka je největším výrobcem dřevěných šípů v České republice. Šípy jsou vyráběny z výběrového smrkového a borového dřeva a opatřeny třemi letkami z pravého krutiho nebo krocaního peří, poté 3x lakovány čirým lakem.  

Sortiment dřevěných šípů je doplněn dovozem duralových, karbonových a sklolaminátových šípů z Holandska a Taiwanu.

Šípy do luku

Šípy a šipky do kuše

Doporučené šípy do luku

Výběr šípů není jednoduchý. Každý se hodí na něco jiného. V tomto ohledu je bez předchozího dotazování něco doporučovat nesmyslné. Proto Vám předkládáme seznam našich nejprodávanějších šípů. Pokud si s výběrem opravdu nevíte rady, neváhejte nás kontaktovat.

Doplňkové příslušenství ke kuším

Nově zakoupenou kuši můžete doplnit o další zajímavé příslušenství. Ať už chcete kuši doplnit o praktický toulec, nebo jen chcete vaši novou hračku hýčkat a pořídit jí bezpečný obal. Tady máte rychlý výběr toho nejčastěji používaného.

Kompletní nabídka šípů, šipek a příslušenství

A nakonec si můžete prohlédnout kompletní nabídku našich šípů a příslušenství k nim. Pro větší přehlednost ale doporučujeme procházet jednotlivé podkategorie šípů, kde se dozvíte, jak se od sebe jednotlivé kategorie liší a který šíp se hodí ke kterému luku.

Žádné produkty nenalezeny

Upravte si filtr vyhledávání