Při objednávce nad 5000,- Vám ji doručíme zdarma!

 

 

Lazecký & Měch na Firmy.cz

Co o naší značce a produktech Lazecký & Měch vyšlo v médiích a jiných internetových stránkách? Zde uvádíme to, co se nám podařilo dohledat. Jistě to není vše. V případě, že narazíte na zajímavý článek, nebo chcete o nás něco napsat a publikovat na internetu, kontaktujte nás prosím.

Lov ROMULUSEM v Uruguayi a Argentině

22. 01. 2022

Fotografie z probíhající expedice. Po skončení expedice se můžete těšit na celý článek.


Bowfishing v Brazílii

Bowfishing v Brazílii

16. 12. 2020

Vzal jsem si s sebou svůj luk Junák pro potřeby pozdějšího lovu v Uruguayi, ale s možností bowfishingu jsem dopředu moc nepočítal. Navíc jsem při balení přehodnocoval každý gram váhy navíc, takže jsem si nevzal příslušenství v podobě reelu a speciálního šípu pro takové použití.


Jízdní lukostřelba

Jízdní lukostřelba

24. 11. 2020

Jízdní lukostřelba vyžaduje krátký luk, jednak kvůli ovladatelnosti, jednak je zde menší možnost, že ramenem luku při manipulaci zavadíme o koně a ten to vyhodnotí jako pobídku. Luk by měl mít pod 54“ na délku a v případě lovu prasat bych se držel síly 50 - 60 lbs. Osobně mám pro tyto účely luk Junák od firmy Lazecký s vlastnoručně zkrácen...


Lovení bez kompromisů

Lovení bez kompromisů

3. 6. 2020

V mém okolí má několik lidí luky od firmy Lazecký & Měch, jejichž majitelé jsou s nimi spokojeni. I když se jedná o modely v první řadě na rekreační střelbu, splňují všechna kritéria pro lovecké luky. U těch jde především o to, aby generovaly dostatečný výkon, snesly hrubé zacházení a byly v dostatečně silné libráži, kterou jsou schopny dlouhodobě vydržet.