Při objednávce nad 5000,- Vám ji doručíme zdarma!

 

 

Lazecký & Měch na Firmy.cz

Naše rodinná firma byla založena v roce 1993. Od roku 2000 se zabýváme výrobou a prodejem luků, šípů, kuší a kompletního lukostřeleckého příslušenství. S tímto datem souvisí i název 1. Česká indiánská zbrojovka ve Velké Polomi.

Jsme největším výrobcem luků a šípů v České a Slovenské republice. Naše výrobky jsou známy v Německu, Rakousku, Polsku a Slovensku.

Celý sortiment je neustále rozšiřován a zkvalitňován díky výrazné a úzce specializované obchodní a velkoobchodní činnosti. Dováženy jsou produkty z Holandska, Taiwanu, Itálie, Polska, Maďarska a některých asijských zemí v duchu již zmíněného rozšíření sortimentu. Naše zbrojovka prošla náročným obdobím vývoje od jednoduchých luků, až po složité celolepené luky dlouhé a reflexní. Především svou vynikající kvalitou a přijatelnou cenou se ji podařilo vybudovat vůdčí postavení na českém a slovenském trhu, vyrovnala se s asijskou konkurencí a konkuruje předním světovým výrobcům luků a šípů.

Hodně hezkých chvil s našimi výrobky Vám přeje kolektiv 1. České indiánské zbrojovky v čele s náčelníkem ing. Tomášem Lazeckým, Alenou Lazeckou, Lukášem Měchem a Kateřinou Kaňákovou.

Naše dílna
Prodejna
Prodejna

LUKY

Veškerá truhlářská výroba je od roku 2009 koncentrována v nové moderní zbrojní dílně, kde se snoubí moderní strojová výroba a technologie s klasickým řemeslným zpracováním dřeva.

Základní materiál pro výrobu našich luků tvoří nejkvalitnější jasanové dřevo, které je poté dle různých sortimentů dále potaženo sklolaminátovou vrstvou, takže vytváří velmi kvalitní pružný a houževnatý sendvič. Luky jsou 2x – 3x lakovány.

Široké veřejnosti jsou známy naše luky Kresčak, Viking, Robin, Oliver a Filip. Specialistům pak naše luky Traper, Skaut, Junák, Bizon, Pegas a Kentaur, které jsou velmi důstojným konkurentem všech světových značek na našem trhu. Jsou charakteristické precizním řemeslným zpracováním, přijatelnou cenou a vynikající kvalitou.

Všechny luky si u nás můžete prohlédnout a také vyzkoušet na malé střelnici.

ŠÍPY

1. Česká indiánská zbrojovka je největším výrobcem dřevěných šípů v České republice.

Šípy jsou vyráběny z výběrového smrkového a borového dřeva získaného z beskydských lesů z nadmořské výšky okolo 600 - 800 m. Šípy jsou opatřeny třemi letkami z pravého krůtího nebo krocaního peří a 3x lakovány. U většiny šípů jsou letky vlepovány do drážek, což má tu výhodu, že při střelbě není nutné používat vodítka ani ochranné rukavice. Nedochází k zadrhávání šípů o madlo a ke změně směru letu šípu. Střelba je tedy velmi přesná a pohodlná.

Naše šípy vyhoví i těm nejnáročnějším střelcům a nejsilnějším nátahům. Novinkou jsou rotační šípy EXCELENT, které vyrábíme výhradně z 2x tříděného smrkového dřeva.

Sortiment dřevěných šípů je doplněn dovozem duralových, karbonových a sklolaminátových šípů z Holandska a Taiwanu.

KUŠE

Z Taiwanu a Holandska pro Vás dovážíme velmi kvalitní a spolehlivé kuše pistolové, klasické (reflexní) a kladkové v napínacích silách nad 150 N (15 kg, 33 liber), jedná se tedy o mechanickou zbraň, proto požadujeme čestné prohlášení o plnoletosti (18 let).